Interesuje się przegrywaniem vhs na dvd?

Interesuje się przegrywaniem vhs na dvd?

Dzień dobry. Kto prowadzi przegrywanie vhs na dvd? Czy to w ogóle dobry pomysł. Czy taki film będzie dobrej jakości jeśli się mu zmieni rodzaj zapisu?

DVDiss

Posty: 13

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam iż żądnego problemu nie ma gdyż teraz technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

radziomil

Posty: 12

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

hazi32

Posty: 15

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Aktualnie wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

AdiXer92

Posty: 18

 
Witam. To prawda że takie filmy są niezwykle cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Smutnyjoe

Posty: 15

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy jaka miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami ludzi na forum. Skorzystałam z firmy, jaką zachwalały zwyczajne osoby na generalnie dostępnym forum. Nie mam troszkę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane poprzez same firmy.

Prometeusz172

Posty: 21

 
Witam. Odważni panowie świat do was należy a wasze żony będą dumne. Ja tak zrobiłem lata temu i mimo że nagrywałem na kasetę vhs dziś mogę oglądać film na dvd dzięki temu że kliknąłem na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i mam wspaniałą pamiątkę na dzień dzisiejszy.

Smerfik

Posty: 24

 
Witam.

Dzięki niesłychanie za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Admin

Posty: 18

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości ale zwykle robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Klakier

Posty: 17

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich wesela jest rzeczywiście super. Naprawdę ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie którą radość to im sprawiło.

eBing

Posty: 29