Rzadkie odmiany roślin

Rzadkie odmiany roślin

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Bardzo mi zasmakowały i chciałabym je posadzić w moim ogródku lecz są niezmiernie trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Sebus23

Posty: 16

 
Dzień dobry, niesłychanie potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w jakim można zamówić niesłychanie powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi niesłychanie szybko.

Namo

Posty: 19

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl niemniej jednak nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

michrz

Posty: 28

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę znaleźć żadnego godnego mojej uwagi, pragnę nabyć rzadkie odmiany roślin więc sklep winien być wykwalifikowany. Jeżeli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

Argante

Posty: 23

 
Czesć!

Jeżeli szukacie najlepszego sklepu internetowego to mam dla was idealny natomiast mianowicie http://www.gardenpark.com.pl, korzystam z usług tego sklepu od mnóstwo lat i jestem w stu procentach zadowolona. Polecam go wszystkim znajomym i mojej rodzinie. Niezmiernie dobra jakość artykułów.

Polecam serdecznie. Do usłyszenia..

pietryn045

Posty: 17

 
Witam wszystkich, w Internecie jest niesłychanie sporo sklepów, postaram się znaleźć dla was jakiś godny uwagi, nie jestem ogrodnikiem ale mam nadmiar czasu wolnego więc wam pomogę, niebawem wstawię linki z danymi stronami, bądźcie cierpliwi.

Kasia

Posty: 25