projektant wnętrz trójmiasto, jaka firma ?

projektant wnętrz trójmiasto, jaka firma ?

Ile za własne usługi bierze projektant wnętrz z Gdyni? Może być też z innego miasta. Zastanawiam się czy nie skorzystać z takich usług.

zuzia_00

Posty: 3

 
Trudno jest zmieniać jakiekolwiek wnętrza, jeśli się na tym nie znamy. Z tego, co wiemy można zamówić projektowanie wnętrz w trójmieście u jednej projektantki, co się na tym bardzo dobrze zna.

EQP91

Posty: 14

 
Wybrałem firmę od projektowania wnętrz z Gdyni i stanęli na wysokości zadania. Projekt i wizualizacja 3D są na bardzo wysokim poziomie. Podoba mi się takie rozwiązanie. Zaletą jest to, że powstał projekt nie tylko nowoczesny, ale przede wszystkim funkcjonalny.

Oct714

Posty: 20

 
Zamówiłem projektantów wnętrz z trójmiasta z tej strony https://duszynska.com.pl. Najpierw było darmowe spotkanie i uzgodniliśmy jak nasza współpraca ma wyglądać. Mnie się podobało i efekt pracy jest super.

alus

Posty: 5

 
U mnie był projektant wnętrz z Gdańska. Teraz zdalnie wszystko dla mnie tworzy. Mam za daleko do niego, a dodatkowo nie mam czasu. Wolę działać zdalnie, bo i tak swój cel uda mi się w osiągnąć. Polecam taką metodę.

JasioJasio

Posty: 19

 
Zawsze korzystam z pomocy specjalistów, którzy znają się na projektach. Czasami to tylko rysunek 2D, ale w większości przypadków raczej wizualizacja i profesjonalny funkcjonalny projekt. Każdy powinien robić to, co umie. Projektant robi projekty, a ja sprzedaje w sklepie. W ten sposób każdy zarobi na swoje utrzymanie.

FOTO-PHOTO

Posty: 15

 
U mnie zaczęło się od zmiany koloru płytek w łazience, które były przemalowane, a skończyło się na totalnym remoncie, dlatego radzę uważać. Pozornie łatwe zadanie nagle kończy się siedzeniem w łazience przez dwa tygodnie. Według mnie lepiej wynająć specjalistę od projektów.

serum56

Posty: 7

 
Nie stać mnie na takie zabawy zarówno nie doradzę. Chodzę do sklepu kupuje tania farbę i maluje pokoje. Panele i resztę wyposażenia też kupuje tanie. Jeśli ktoś ma pieniądze to na pewno może sobie pozwolić na nowoczesny i elegancki wystrój wnętrz.

Ania

Posty: 7

 
Nigdy jeszcze nie korzystałem z projektantów wnętrz, ale wiem, że u znajomych pani przyszła i w kilka minut doradziła im super kolorystę ścian. Nigdy tych kolorów nie brali pod uwagę, a okazało się, że to naprawdę im pasuje do wnętrza.

Acclaim

Posty: 14

 
Projektanci znają się na zmieniających się trendach. Według mnie to najlepsze rozwiązanie żeby ich zatrudnić, bo można wiele na tym zyskać. Szybciej się zrobi remont.

Andzia

Posty: 6