sesja rodzinna szczecin, kogo polecicie ?

sesja rodzinna szczecin, kogo polecicie ?

Interesuje się sesją ciążową w Stargardzie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Nie za bardzo wiem czy to sesja w studio czy w plenerze, dlatego przydałaby mi się taka osoba, która się na tym bardzo dobrze zna i ze wszystkim mi doradzi.

Strzała

Posty: 1

 
Polecam wykonanie sesja plenerowa w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/plener-szczecin, a przekonacie się, iż tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najniezwyklej zależy. Oferta jest korzystna pod względem ceny.

labuh

Posty: 12

 
Nigdy nie robiła sesji rodzinnej w Szczecinie. Przeważnie zdjęcia się robi samemu. Myślę jednak, iż to bardzo dobry pomysł, dlatego pożądane byłoby się na coś takiego zapisać.

Dzidzia

Posty: 3

 
Ostatnio spełniłam własne marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym niesłychanie dobrze zna.

Black_Riot

Posty: 3

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Dzidzidek

Posty: 4

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

matckhew

Posty: 2