spedycja

spedycja

Chciałbym się dowiedzieć czegoś o firmie Regesta przed nawiązaniem współpracy, jak przewoźnik. Może mnie naprowadzicie na konkrety, czy jeździcie dla nich?

Miluśkooo2

Posty: 1

 
Dogadasz się spokojnie, nawet na krótsze trasy, tam masę kierowców się zatrudnia, więc jest na pewno lepiej sobie zaplanować różne rzeczy.

suderuss3

Posty: 3

 
Mogę zarekomendować, bo z https://regesta.pl/Dolacz-do-nas nie miałem problemów. Poszedłem we własne zamówienia, ale wiele lat u nich pracowałem i złego słowa powiedzieć nie mogę. Na moje miejsce wszedł młody chłopak, też zadowolony. Mam z nim do tej pory kontakt. Co do firmy to transport to ich pasja w sumie, to widać. Ze spedytorem wzorowa współpraca. Chcesz jeździć to tam pracy od groma. Szkolenia, praktyki, masa elementów integracyjnych. Jak podepniesz się pod życie firmy to myślę, że wiele dla siebie wyciągniesz.

aBBs

Posty: 19

 
Ogarnij sobie https://regesta.pl/Dolacz-do-nas, ja byłem u nich na praktykach zawodowych, później zatrudnienie na stanowisku kierowcy. Płynnie poszło, teraz obrabiam stałych klientów głównie w Polsce, ale marzą mi się też trasy po UE. Pewnie niedługo już mnie wyślą. Jeszcze nie było pustych kilometrów.

asulka002

Posty: 14

 
Kiedyś jeszcze z giełd zleceń korzystałem, ale nigdy nie wiesz tak naprawdę, na kogo trafisz :) Różne mam wspomnienia, ale jednak ze stabilną korporacją łatwiej się żyje.

Adnidaaw

Posty: 2

 
Ogarnij rekrutację w Regesta, bo naprawdę dużo kilometrów. Jeszcze zaczniesz narzekać, że za dużo, już też takich widziałem, co nigdy nic nie pasuje ;) W każdym razie opłaca się. Masa kierowców, ktoś Cię na pewno wprowadzi. Mają dobry system wprowadzania nowych przewoźników, a jak ogarniesz to Ci dadzą bardziej odpowiedzialne zadania.

hihiotek

Posty: 23

 
Jeżdżę dla nich od lat, niedawno syn dołączył i przyznam, że to prawda. Żadnych patologii, ani w rozliczeniach, ani z ładunkami, ubezpieczeniem, innymi kwestiami czysto zawodowymi.

Mniszek

Posty: 13

 
Jako przewoźnik to masz jednak większą elastyczność przy wybieraniu miejsca pracy. Jak firma ma szkolenia i różne dodatkowe motywy to tym bardziej warto tam iść dla poprawienia efektywności.

Iwona3

Posty: 6

 
Sprawdź koniecznie, czy nie mają opóźnień z płatnościami, bo to najważniejsze. Nic tak nie boli, jak opóźnienie, kiedy wracasz do domu i nie ma, co robić, albo jesteś pomiędzy zamówieniami i się męczysz z pracodawcą.

namok

Posty: 6

 
Tak, potwierdzam Regesta płaci przewoźnikom w terminie i nie robią problemów, żeby elastyczne trasy ogarnąć. To dość ważne, jak jesteś początkującym kierowcą to tym bardziej. Dobre u nich jest to, że raczej współpracujesz ze stałymi klientami, to znacznie mniej zmartwień.

Hihi_WWW

Posty: 2