idealne tętno bieganie, polecicie ?

idealne tętno bieganie, polecicie ?

Dzień dobry, ostatnio zacząłem sporo biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy idealne tętno ma wpływ na bieganie? Jak sprawdzić tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

Rico

Posty: 1

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

namok

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Pożądane byłoby wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

RufleX

Posty: 4

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Michaś

Posty: 3

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

MisiekKce

Posty: 18

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo sporo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

jajosz12

Posty: 26

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu mnóstwo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezmiernie źle wpływa na nasze zdrowie.

tubbytimmy1

Posty: 7

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

dermert

Posty: 8

 
Powiem Ci, iż pożądane byłoby sobie sprawdzić dobre tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

nowaera

Posty: 10