meble na wymiar

meble na wymiar

Czy jesteście zadowoleni z zamówionych mebli na wymiar, czy mieliście jednak jakieś problemy aranżacyjne?

Antekkk

Posty: 1

 
Kuchnia tylko na zamówienie, inaczej nie ogarniesz. W małej kuchni to na literę L, jak pójdziesz i z górną zabudową to zyskasz naprawdę dużo możliwości organizacyjnych.

Sebus23

Posty: 16

 
Zgadzam się z tym, że na meblach nigdy nie stracisz wyprodukowanych na indywidualne zamówienie, bo nawet w nich lepsze akcesoria, prowadnice stosują. Taki mebel nie ma prawa się zaciąć, czy stracić na wartości, wręcz przeciwnie

Lupusx

Posty: 16

 
Kuchni to z klasycznymi, marketowymi rozwiązaniami nawet sobie nie wyobrażam. A co do blatów to masz do dyspozycji nie tylko kamień naturalny, ale też kompozyty bezspoinowe z różnymi nadrukami, więc możesz popytać. Jak producent ogarnia rynek to coś sensownego wymyśli.

Fiflek

Posty: 2

 
Zrób sobie listę lokalnych wykonawców mebli i przejrzyj galerię prawdziwych realizacji. Dzięki temu zobaczysz, z jakim podejściem masz do czynienia, czy potrafią robić fajne projekty. Do współpracy, dzięki temu wybrałem markę https://lowen.pl/galeria-kuchnie-na-wymiar/ Nie ma za co :)

miner23

Posty: 9

 
Meble na zamówienie i tak podnoszą wartość nieruchomości, więc moim zdaniem warto w minimum średni budżet celować, reprezentacyjne meble. Sprawdzi się nawet przy ewentualnej sprzedaży mieszkania.

RAK-Buuu

Posty: 7

 
Byłem na bezpłatnych konsultacjach z ich projektantem i czekam na podpisanie umowy. Ogólnie ogarnięci ludzie. Dzięki za kontakt.

matek562

Posty: 11

 
Robili mi zabudowę kuchni w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Moja kuchnia znalazła się nawet w jakimś magazynie kiedyś, więc naprawdę polecam kontakt :)

Mmatckhew

Posty: 7

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

Black_Riot

Posty: 3

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

quios

Posty: 24