Artykuły fryzjerskie, który sklep ?

Artykuły fryzjerskie, który sklep ?

Witam, co proponujecie odnośnie manekinów sklepowych? Mam mały butik i potrzebuję coś zgrabnego, a zarazem taniego. Jeżeli orientujecie się w sprawie, piszcie, co i gdzie. Z góry bardzo dziękuję.

xxx_009

Posty: 9

 
Takiej hurtowni fryzjerskiej właśnie szukałam. Dobrze, że czytam nieraz fora:) Już złożyłam zamówienie i czekam na towar. Mają bardzo atrakcyjne ceny, dlatego skorzystałam, poza tym liczę na tę gwarantowaną jakość. Kupiłam tam wszystko, co mnie interesowało, mają spory wybór.

zdziniu33

Posty: 19

 
My zawsze zaopatrujemy się w tej hurtowni fryzjerskiej http://hurtowniaolaf.pl. Polecamy, nie jest drogo, produkty dobrej jakości i w zasadzie wszystko, co potrzebne w salonie. Pozdrawiam.

Prometeusz172

Posty: 21

 
Mają niesłychanie dobrej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, dlatego polecam. Widzę, że w takim układzie przepłacałam niepotrzebnie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, dlatego nie ma potrzeby wydawać gigantycznych pieniędzy.

wojmek

Posty: 16

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać odpowiednio. Sama nabyłam sobie taką do ćwiczeń w domu i na nieszczęście skiepściłam sprawę, bo nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki dobrej jakości wcale nie jest mała.

bejbee45

Posty: 12

 
Jeśli planujecie kupowanie artykułów fryzjerskich, to akurat ta hurtownia została poprzez nasz salon sprawdzona i jest ok. W wielu przypadkach mają jakieś promocje, na których można dużo zaoszczędzić. Niezmiernie dobre miejsce na nasze fryzjerskie zakupy. Ostatnio dokupiłam kilka główek do treningów, jestem z nich niezwykle zadowolona.

labuh

Posty: 13

 
W moim zakładzie nożyczek fryzjerskich zawsze jest za mało. Skorzystam z waszej propozycji, bo widzę, że mają dobrej jakości wyroby, renomowanych producentów.

labuh

Posty: 13

 
Jeśli zależy wam na wysokiej jakości artykułów fryzjerskich to z cała pewnością ta hurtownia będzie wam odpowiadała. Ja już od dawna robię tam zakupy i nie narzekam. Ceny mają bardzo atrakcyjne, wszystko jest ok. Towar szybko wysyłają. Polecam.

beata77

Posty: 12

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam zakupić główkę porządnej jakości, ponieważ te tańsze służą niezmiernie krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę zł i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

NiKRK45

Posty: 15

 
Uwielbiam czesanie wymyślnych fryzur. To takie moje drobne hobby, choć fryzjerem nie jestem. W domu ćwiczę na główce fryzjerskiej z włosów naturalnych. Doskonała sprawa. Polecam!!! Jak ktoś ma takiego bzika, to dobre rozwiązanie.

gregcie@

Posty: 19