język angielski w przedszkolu Kraków, proszę o pomoc

język angielski w przedszkolu Kraków, proszę o pomoc

Zastanawiam się nad zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie i nie wiem, kto byłby w stanie mi pomóc? Jest jakaś grupa lektorów, którzy zajmują się takim w pełni profesjonalnym nauczaniem?

masazzer4

Posty: 1

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak wiele dziecko na tym zyska. Uczy się, ale jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, dlatego polecam nauczanie od wczesnych lat.

Kitas

Posty: 6

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy zwykłe zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

Katolik

Posty: 28

 
Propozycji z lektorami jest niezmiernie dużo, dlatego na pewno każda osoba znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, które mają. Dla małych dzieci nauczanie to zwłaszcza zabawa.

Kitas

Posty: 5

 
Dopasowanie programu nauczania jest niesłychanie ważne. Każdy wie, iż w żłobku czy przedszkolu dzieci bardziej się bawią, natomiast ta zabawa musi być niesłychanie dobrze zaplanowana. Wówczas przyniesie same pozytywne korzyści.

Kobitka22

Posty: 8

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

Poznaniaczek2

Posty: 11

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i faktycznie to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi niezmiernie mnóstwo. Nie ma żadnych kłopotów z wysokimi ocenami w szkole.

rumunekt

Posty: 6

 
Z tego, co wiem to lektorzy angielskiego dla przedszkola w Krakowie mają swoją ofertę na stronie https://happystudents.pl. Warto sobie tam zajrzeć i wszystko dokładnie sprawdzić.

Franeczek23

Posty: 17

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

transerwis

Posty: 16

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w łatwy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

Sarev22

Posty: 3