szkoła pilotów, gdzie warto ?

szkoła pilotów, gdzie warto ?

Jest jakaś szkoła lotnicza, która oferuje licencje na małe samoloty? Chodzi mi o taki, co pomieści cztery osoby.

milenos4

Posty: 2

 
Samoloty zawsze były drogie i nic się nie zmieniło. Trzeba mieć sporo pieniędzy, ale i trzeba się do tego nadawać. Badania, które trzeba zrobić to przecież początek.

Tatusiek4

Posty: 17

 
Z tego, co wiem licencje pilota można zdobyć, lecz trzeba też mnóstwo się uczyć. Dzisiaj każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, że nie wszyscy od razu zaliczają.

Radziu

Posty: 12

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, niemniej jednak żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie pozyskanie, wobec tego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to warto byłoby zbadać czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

Kobitka22

Posty: 8

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby przepiękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, iż marzyć nadal będzie, lecz może w przyszłości?

Czarek

Posty: 10

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby piękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

dagaaa5

Posty: 6

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, ale zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

21gregorek

Posty: 16

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam różne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

DobreRADY

Posty: 8

 
Kocham latanie, lecz na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, iż same koszty kursu są wysokie. Nabycie samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Lupusx

Posty: 11